• zdrowykoziol@gmail.com
  • Łukasz: +48 512 616 121
  • Joanna: +48 531 729 029

Łukasz Kozioł

Dietetyk & Trener personalny

Cześć!
Od blisko 10-ciu lat ogólnie pojęta promocja zdrowia to moje życie. Ukończyłem studia wyższe w Krakowskiej uczelni na kierunku Dietetyka i Żywienie Człowieka. W tym czasie zdobyłem także uprawienia trenera personalnego. W roku 2017 postanowiłem założyć profesjonalną Poradnię Dietoterapii i Treningu. Zaufanie jakim obdarzyli mnie pacjenci przeszło najśmielsze oczekiwania. Ilość przeprowadzonych konsultacji oraz rozpisanych planów żywieniowych można liczyć w tysiącach. Ciągle poszerzam wiedzę odnośnie dietetyki oraz treningu uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, a książki i artykuły branżowe stały się codziennymi lekturami. Wiedza, zrozumienie potrzeb, chęć niesienia pomocy i prostota to klucz w dietoterapii oraz treningu.
NAJLEPSZĄ DIETĄ JEST TAKA, KTÓRĄ JESTEŚ W STANIE UTRZYMAĆ DŁUGOFALOWO. MOCNE, NIEPOTRZEBNE ELIMINACJE PRZYNOSZĄ WIĘCEJ SZKODY NIŻ POŻYTKU.
WIERZĘ, ŻE DIETA POŁĄCZONA Z PRAWIDŁOWYM TRENINGIEM JEST SKUTECZNYM LEKARSTEM W WALCE Z WIELOMA CHOROBAMI CYWILIZACYJNYMI. PLAN ŻYWIENIOWY MA BYĆ PIERWSZYM WIELKIM KROKIEM W NAUCE ZDROWEGO ŻYWIENIA ORAZ ZMIANY NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH.

Łukasz Kozioł - ZnanyLekarz.pl